Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Këto reçipeta nuk ja mbulojnë dot gjoksin Imogen Thomas Empty Këto reçipeta nuk ja mbulojnë dot gjoksin Imogen Thomas

Fri 21 Oct 2011 - 14:29
Këto reçipeta nuk ja mbulojnë dot gjoksin Imogen Thomas Imogen-titsImogen Thomas duket se ka dashur të sigurohet se është e gatshme për një takim të rëndësishëm ndërsa ka provuar të brendshmet sa më seksi. Bukuroshja e njohur britanike, pjesëmarrëse në shfaqjen Big Brother ka nisur tanimë të shoqërohet me një mashkull misterioz ndërsa është fotografuar duke provuar një palë reçipeta që vetëm gjoksin që nuk ja mbulojnë dot. 28 vjeçarja me të cilën tradhtoi gruan e tij futbollisti anglez Ryan Gigs në këtë foto po shikon vetën në pasqyrë për tu siguruar që është në formën më të mirë për takimin e rradhës. Imogen është parë duke realizuar një vizitë edhe tek rrobaqepësja ndërsa më pas është parë me mashkullin e saj enigmë në Mayfair Restaurant.Këto reçipeta nuk ja mbulojnë dot gjoksin Imogen Thomas Imogen-532_1394572a
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi