Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Mësuesja u jep alkol, më pas bën orgji me katër djem minorenë Empty Mësuesja u jep alkol, më pas bën orgji me katër djem minorenë

Mon 24 Oct 2011 - 18:27
Mësuesja u jep alkol, më pas bën orgji me katër djem minorenë Mesuesja-245x300Një ish punonjëse e kujdesit për fëmijët e cila kreu marrëdhënie seksuale dhe orgji me katër djem pasi ishin në gjendje të pirë është paraqitur para gjyqit. 20 vjeçarja Laura P’Donnell e cila vuante nga varësia ndaj drogës kreu seks me djemtë e moshës mes 12 dhe 15 vjeçare në tre raste të ndryshme mes muajve shkurt dhe qershor të vitit të shkuar. Gjithçka ndodhi në shtëpinë e saj në Ballarat të jugperëndimit të Australisë. Ajo gjithashtu kaloi kohë në shtëpinë e njërit prej djemve pasi u bleu atyre alkol. Në dy rastet e para ajo kreu seks vetëm me një prej djemve por në rastin e tretë u përfshinë të katër djemtë duke kryer një orgji. Gjithçka përfundoi për keq në fakt kur një prej djemve i tha babait të tij dhe O’Donnell përfundoi në pranga në nëntor.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi