Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Empty Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon

Thu 27 Oct 2011 - 16:51
Greta Koçi denoncon në polici: Më shqetësojnë dhe me kërcënojnë në telefon Greta_koci
Këngëtarja shqiptare në moshë të re, Greta Koçi, ka paraqitur denoncim në policinë e Tiranës ndaj shtetasit Thoma Kumaraku me akuzën e përdorimit me keqdashje të thirrjeve telefonike dhe kanosjes.

Media ne Tirane ben te ditur se kengetarja Greta Koci u paraqit ne polici dhe me vullnetin e saj denoncoi nje shtetas i cili sipas saj e merr ne telefon ne cdo kohe duke i kerkuar nje shume financiare prej 18 mije dollaresh.

Pas denoncimit te bere nga kengetarja, policia filloi hetimet menjehere dhe shoqeroi te dyshuarin, Thoma Kumaraku. Ky i fundit i zbulua se ishte banor i Tiranes.

Ai madje ia kishte bere te ditur Greta Kocit identitetin e tij. Ne polici i dyshuari tha se babai i kengetares i kishte atij nje boxh rreth 19 mije dollare. Sipas te dyshuarit qe po hetohet ne gjendje te lire, babai i kengetares nuk i kthen parate ndersa artistja nuk pergjigjet per detyrimet e babait te saj.

Greta Koci eshte deklaruar si kengetare e suksesshme dhe ne Tirane, vitin qe shkoi ka hapur edhe nje radio ne pronesi te saj.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi