Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Çdo e dhjeta femër është jobesnike? Empty Çdo e dhjeta femër është jobesnike?

Fri 28 Oct 2011 - 22:25
Prandaj, befason nga ana tjetër e dhëna që madje katër nga dhjetë femra të martuara më me qejf flenë në vend të seksit. Po ashtu, damat janë shprehur që: çdo e dhjeta e ka tradhtuar burrin. Hulumtimi ka pohuar edhe që 23 për qind e femrave në martesë bën dashuri më së shumti tri herë në muaj, ndërsa 21 për qind “jepen” seksualisht dhjetë herë në muaj.Një nga dhjetë femra në martesë nuk konsumojnë seksin, 62 për qind të femrave të martuara paramendojnë një mashkull tjetër derisa bëjnë dashuri me bashkëshortin, ndërsa 81 për qind e zonjave jetën e tyre seksuale e përshkruajnë si “të mrekullueshme”. Hulumtimi i portalit amerikan iVillage, i cili është kryer në dy mijë femra prej moshës 18 deri 49-vjeçare, ka treguar që çdo e dyta femër për burrin e vet thotë që ai është për të dashnori më i mirë në jetë.

Femrat e martuara nuk e kanë aspak lehtë, mërziten shumë, çka e vërteton edhe e dhëna që madje 70 për qind e të anketuarave e dinë që më parë vendin se ku do të ndodhë seksi tjetër
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi