Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Kim Kardashian hedh letrat për divorc nga Kris Humphries, pas 72 ditësh martesë. Empty Kim Kardashian hedh letrat për divorc nga Kris Humphries, pas 72 ditësh martesë.

Thu 3 Nov 2011 - 16:05
Kim Kardashian hedh letrat për divorc nga Kris Humphries, pas 72 ditësh martesë. Kim%20Kardashian%20hedh%20letrat%20per%20gjyqPas 72 ditësh te martuar, Kim Kardashian ka paraqitur kërkesen për divorc, raporton TMZ.

Se shpejti, ish-znj. e Kris Humphries po planifikon të përmende "dallimet kontradiktore," dhe ka marre një avokat i cili ka përfaqësuar Britney Spears, Maria Shriver, dhe Ryan Reynolds, në mesin e te famshmeve te tjere.

Kardashian ka dhëne këtë deklaratë për E! Online: "Pasi e kam menduar me kujdes, unë kam vendosur t'i jap fund martesës sime," - tha ajo.

"Unë shpresoj se gjithkush e kupton se ky nuk ishte një vendim i lehtë. Unë kam shpresuar qe kjo martesë te ishte përgjithmonë, por ndonjëherë gjërat nuk shkojnë sipas planeve. Ne mbetemi miq dhe do t'i urojme njëri-tjetrit më të mirën."

(RevistaShtypi.al)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi