Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Mirjeta e 'BB' pas deshtimit me meshkujt, tani po joshet nga femrat Empty Mirjeta e 'BB' pas deshtimit me meshkujt, tani po joshet nga femrat

Sun 13 Nov 2011 - 17:38
Mirjeta e 'BB' pas deshtimit me meshkujt, tani po joshet nga femrat 1321118856-joshjaAjo është bërë e njohur në reality show “Big Brother” si një vajzë që vinte nga emigracioni, por shumë natyrë e lirshme dhe pa paragjykime. Nuk ngurroi t’i shprehë e para dashurinë Marjelit duke krijuar një lidhje me të, por menjëherë pas daljes nga shtëpia, lidhja e tyre mori fund si e papëlqyer nga prindërit e Marjelit. Më pas, Mirjeta preferoi që verën ta kalonte kryesisht në Shkodër, ku aty krijoi një lidhje dashurie me një djalë shkodran. Sapo erdhi vjeshta, Mirjeta u rikthye në Londër, duke vijuar jetën e saj.

Ajo lidhet me të gjithë miqtë e rinj që njohu gjatë qëndrimit të saj në Shqipëri, kryesisht nëpërmjet Facebook, ku ndan me ta momente interesante nga jeta e saj londineze. Një nga fotot më provokative që ajo ka postuar këto ditë, është kjo që po publikojmë edhe ne. Mirjeta duket që është diku në një lokal nate duke u zbavitur dhe, për çudi, duket pak si e mërzitur. Ka një qëndrim disi të shkujdesur me këmbë të hapura, edhe pse ka veshur minifund. Por, për t’ia bërë pamjen edhe më seksi, ka menduar një tjetër vajzë, e cila i ka kthyer të prapmet dhe ka ngritur fustanin që gjithsesi e ka shumë të shkurtër. Kushedi se ç’pamja ka pasur përpara Mirjeta!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi