Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ditë e keqe në punë, hedh skrivaninë nga kati i dhjetë

prej Thu 24 Nov 2011 - 22:45
Ditë e keqe në punë, hedh skrivaninë nga kati i dhjetë PunaditeekeqeTë gjithë kanë ditët e tyre të këqija në punë, por janë të rrallë ata që e shprehin pakënaqësinë duke hedhur kompiuterin dhe skrivaninë nga kati i dhjetë.

Ngjarja e rrallë ndodhi në qytetin anglez të Bristolit dhe u raportua të enjten në faqet e para të gazetave vendase. I irrituar pas një dite të gjatë dhe të lodhshme, një 49-vjeçar flaku nga dritarja në një moment nervozizmi kompiuterin, dosjet me dokumenta, skrivaninë dhe karrigen.

Gjithçka ndodhi në orën 19:20, në një kohë kur në rrugën poshtë ndërtesës së ndodhur në qendër të qytetit kishte shumë kalimtarë, por që për fat të mirë nuk u lënduan.

Të paqartë se çfarë ishte duke ndodhur, punonjësit e sigurisë së ndërtesës dhanë alarmin e zjarrit, duke evakuar brenda pak minutash të gjithë të pranishmit. Punonjësi i stresuar u ndaluar më pas nga një truprojë.

Me siguri, pasi të dalë nga burgu, atij do t’i duhet të kërkojë një vend të ri pune, mundësisht, në një ndërtesë të katit të parë.
Top chanel


Ditë e keqe në punë, hedh skrivaninë nga kati i dhjetë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi