Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

Prindërit drogojnë foshnjen 18 muajshe Empty Prindërit drogojnë foshnjen 18 muajshe

Tue 6 Dec 2011 - 21:57
Një foshnje 18 muajshe është shtruar urgjent nga gjyshi i saj, në reanimacionin e spitalit të fëmijëve në Palermo të Italisë.Fëmija është konstatuar të kishte një overdozë kokaine dhe shenja djegie si pasojë e shuarjes së cigares në gjithë trupin. Nëna e saj, një grua 25 vjeçe u ndalua nga policia.

Sipas agjencive të lajmeve italiane, për momentin, gruaja 25-vjeçare, një përdoruese e drogës akuzohet për trajtimin e keq, edhe pse ajo nuk ka thënë asgjë se si fëmija ka mundur të marrë sasinë e drogës.

Bashkë me të është pyetur dhe personi me të cilën ajo bashkëjetonte. Burri nuk është babai i fëmijës, pasi ai mban mbiemrin e nënës.

Përveç opinionit publik në Itali, një koment për këtë ngjarje të rëndë ka dhënë dhe figura e njohur e ekranit, prezantuesja e “Grande Fratello”, Alesia Markuci. Në profiling e saj në Facebook, Markuci është shprehur pikërisht kështu: “Jam tronditur për atë që i ka ndodhur foshnjes 18 muajshe në Palermo.

Më thoni që nuk është e vërtetë ju lutem, më thoni që dy prindërit nuk mund ta keqtrajtojnë dhe drogojnë pikërisht fëmijën e tyre.

Më thoni si mundet një nënë të jetë një grua e tillë, më thoni çfarë bote është kjo. Unë lutem për ta”.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Prindërit drogojnë foshnjen 18 muajshe Empty Re: Prindërit drogojnë foshnjen 18 muajshe

Tue 6 Dec 2011 - 22:05
prinnd e qmendur ata se meritojn ket femi drejsija te thot fjalen e vet
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi