Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Modelet e flokëve për vjeshtë dimër 2011/2012 Empty Modelet e flokëve për vjeshtë dimër 2011/2012

Mon 26 Dec 2011 - 23:34
Nga dredhat e lëshuara, përmes flokëve të çuara romantike e deri të bishtat e lidhur lartë, modelet moderne të flokëve për vjeshtë dhe dimër janë mjaft të llojllojshme.
Gërsheti
Nuk ka asgjë më romantike, praktike dhe më të lehtë për t’u bërë sesa gërsheti. Shumë stilistë pajtohen dukshëm me këtë fjali, prandaj gërshetat janë në maje të stileve moderne të flokëve.
Modelet e flokëve për vjeshtë dimër 2011/2012 1vd

Flokët e ngritura
Flokët e ngritura në ndonjë formë të kapura, butë të lidhura deri te të shpupuritura përplot elektricitet, padyshim që do të jenë të pranishme në dy sezonet e ardhshme. Nëse jeni fanse e glamurit të vjetër hollivudian, atëherë kapni lidhni flokët tuaja duke i vendosur anash, ndërsa nëse dëshironi një stil më të relaksuar, atëherë flokët tuaja të ngritura le të jenë më të lëshuara.

Modelet e flokëve për vjeshtë dimër 2011/2012 3vd
Balluket
Që nga viti 2010 balluket kanë bërë një rikthim të madh, ndërsa në pistat e modës kanë qenë të pranishme edhe këtë sezon.
Modelet e flokëve për vjeshtë dimër 2011/2012 6vd
Ndarja në mes
Stilet e thjeshta të flokëve me ndarje në mes të kokës janë dominuese këtë sezon te flokët e lëshuara
Modelet e flokëve për vjeshtë dimër 2011/2012 7vd
Chiara
Chiara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 288
<b>Hobi</b> Hobi : kam shum se di ne cilin te specifikohem!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ku mami me lindi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/09/2011

Modelet e flokëve për vjeshtë dimër 2011/2012 Empty Re: Modelet e flokëve për vjeshtë dimër 2011/2012

Tue 27 Dec 2011 - 20:59
e dyta shum me pelqen
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi