Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Anxhelina Hadergjonaj e dashuruar me djalin e pronarit te gazetës ‘Panorama’ Empty Anxhelina Hadergjonaj e dashuruar me djalin e pronarit te gazetës ‘Panorama’

Tue 17 Jan 2012 - 20:08
Anxhelina Hadergjonaj e dashuruar me djalin e pronarit te gazetës ‘Panorama’ Hadergjonaj-e1326813692358Zbulohet lidhja e Anxhelines me futbollistin Fatmir Hysenbelliu, djalin e pronarit te Gazetes Panorama, Gazetes Shqiptare, Birres Korca, News 24 dhe Balkanweb, biznesmeni i njohur, Irfan Hysenbelliu.Fatmir Hysenbelliu eshte 19 vjec, aktualisht luan ne kampionatin Italian me skuadren e Barit ne serine B italiane. Anxhelina e ka mbajtur te fshehte lidhjen, para nje muaji Anxhelina gjate nje interviste per njeren nga gazetat ne Tirane ka thene qe se ka mendjen te djemte.Mos të ka rrëmbyer zemrën ndonjëri?Jo, jo, unë nuk e kam fare mendjen te djemtë dhe dashuria tani, e kam vetëm te karriera, kjo është arsyeja pse lashë Shqipërinë për Amerikën.Anxhelina Hadergjonaj e dashuruar me djalin e pronarit te gazetës ‘Panorama’ Hadergjinaj2-e1326813649341
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi