Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet Empty Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet

Tue 17 Jan 2012 - 23:08
Dy këngëtare të famshme, Katy Perry dhe Cheryl Cole, kanë ndryshuar ngjyrën e flokëve të tyre nga të errët në bionde gjatë ditëve të fundit dhe një studim i jep të drejtë për diçka të tillë.Pas një anketimi të kryer ditën e mërkurë nga e përditshmja “Daily Mail”, nga një total prej 3 mijë femrash, tregoi se biondet bëjnë një jetë më argëtuese dhe më të mirë se sa brunet.Kalimi nga brune në bionde sjell një impakt të menjëhershëm pozitiv mbi aftësitë tërheqëse të një femre, ndërsa ato që kanë bërë kalimin e kundërt, janë penduar menjëherë në katër prej dhjetë rasteve.Megjithatë, çdo e keqe e ka një të mirë dhe brunet duken se janë më të predispozuara për të krijuar miq më të mirë dhe për të arritur vende më të mira pune.

Diçka e pranuar universalisht nga të dyja llojet e femrave, paradoksalisht, binin dakord në pikën më të papritur, që nuk duhet të kishin filluar kurrë të lyenin flokët. Tre në katër femra thonë se pas disa vjet lyerje, flokët e tyre janë bërë shumë të thatë dhe janë të dëmtuar.
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet Empty Re: Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet

Tue 17 Jan 2012 - 23:18
Ti si thua o yllo se une ty te mbaj mend bionde,si e ben jeten ti? Biondet bëjnë jetë më të mirë se brunet 1286751612
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi