Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Zbulohet i dashuri i ri i Elisabetta Canalis (FOTO LAJM) Empty Zbulohet i dashuri i ri i Elisabetta Canalis (FOTO LAJM)

Thu 2 Feb 2012 - 2:40
Zbulohet i dashuri i ri i Elisabetta Canalis (FOTO LAJM) Elisabetta-canalis-steve-oElisabetta Canalis ka qenë e lidhur me një nga yjet më të rafinuar të Hollywood-it, George Clooney, dhe duket shumë e çuditshme që tashmë ka nisur një marrëdhënie me Steve-O, një nga pjesëtarët e Jackass.

33-vjeçarja italiane është fotografuar të martën duke u puthur me personazhin e televizionit në Hollywood, të martën.

“Steve ka shumë humor dhe kjo është gjëja që Elisabetta pëlqen më shumë tek një mashkull. Edhe tek Clooney ajo adhuronte sensin e tij të humorit”, shprehet një burim për ‘Radar Online’.

“Ende gjërat nuk janë serioze, por ata po ia kalojnë mirë për momentin”, shton i njëjti burim.

37-vjeçari Steve-O, emri i vërtetë i të cilit është Steven Glover, është bërë i famshëm me Jackass, një grup djemsh të cilët kanë habitur me bëmat e tyre të çuditshme dhe të rrezikshme. Disa nga bëmat e tij janë vënia zjarr e kokës ose gëlltitja e peshqve të gjallë e më pas vjellja e tyre. /albeu.com/Zbulohet i dashuri i ri i Elisabetta Canalis (FOTO LAJM) 10754Zbulohet i dashuri i ri i Elisabetta Canalis (FOTO LAJM) 10755Zbulohet i dashuri i ri i Elisabetta Canalis (FOTO LAJM) 10757Zbulohet i dashuri i ri i Elisabetta Canalis (FOTO LAJM) 10758Zbulohet i dashuri i ri i Elisabetta Canalis (FOTO LAJM) 10759
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi