Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Videoklipi i Nicki Minaj ndalohet në SHBA

prej Thu 2 Feb 2012 - 18:30
Videoklipi i këngës së re i këngëtares Nicki Minaj, “Stupid Hoe” u ndalua që të transmetohet në disa televizione në SHBA. Disa stacione televizive përveç BET kanë refuzuar të transmetojnë klipin pa dhënë asnjë shpjegim, ndërsa të tjerë thonë se është shumë e qartë se përmbajtja e programit të tyre nuk përputhet me videoklipin. Në video, përveç lakuriqësisë, Minaj këndon edhe për "laviret e çmendura" dhe mallkimin.(er.cu/BalkanWeb)

http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=40&id_ansalive=13729
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi