Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

 Tung Lohan, mos u kthe më!  Empty Tung Lohan, mos u kthe më!

Thu 2 Feb 2012 - 20:36
 Tung Lohan, mos u kthe më!  20120202160127476Lajmi se Lindsay Lohan, do të zhvendoset nga Venice Beach, për në Chateau Marmont në Los Angeles, ka gëzuar tej mase, ish-fqinjët e saj.

“Gjithkush është gëzuar se Lindsay nuk do të jetë më pjesë e lagjes sonë” - ka thënë një banor, ndërsa ka shtuar se “Venice Beach është një vend i qetë dhe nuk dëshirojmë që të ketë zhurmë dhe skandale”.

“Prejse ajo është zhvendosur këtu, është një cirk i vërtetë, me miq të ndryshëm që hynë e dalin çdo ditë në shtëpinë e saj. Të tmerrshëm janë edhe paparacit që e bllokojnë lagjen” - thonë banorët.

Në anën tjetër, ylli i filmit “Mean Girls”, e cila po zhvendoset në lagjen Chateau Marmont të Los Angeles, nuk duket se do ta ketë problem qetësinë, pasiqë banorët në këtë lagje, janë mësuar me zhurmë.

Courtney Love, Mick Jagger, Jim Morrison, Heath Ledger dhe John Lennon, janë vetëm disa nga personat që kanë banuar në këtë lagje. Por ndoshta 25 vjeçarja Lohan, mund të jetë edhe më e zhurmshme se ata. /Dukagjini.com Tung Lohan, mos u kthe më!  Lohan%20ne%20shtepiCourtney Love, Mick Jagger, Jim Morrison, Heath Ledger dhe John Lennon, janë vetëm disa nga personat që kanë banuar në këtë lagje. Por ndoshta 25 vjeçarja Lohan, mund të jetë edhe më e zhurmshme se ata. /Dukagjini.comFoto): Lohan në shtëpinë e saj, me disa miq, derisa ishte duke vuajtur arrestin shtëpiak
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi