Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Fëmija 3 vjecar luante me krokodilin, i shpëton vdekjes

prej Fri 17 Feb 2012 - 1:59
Fëmija 3 vjecar luante me krokodilin, i shpëton vdekjes KrrrrrrNë Brazilin jug-lindor, në Parauapebas, një nënë pasi u khtye në shtëpi e gjeti fëmijën e saj 3 vjeç duke përkëdhelur një krokodil. Pas shirave të shumtë në rajon, kafsha rreth 1.5 metra kishte hyrë në shtëpi, kishte qëndruasr pas kanapese dhe nuk ishte fare i shqetësuar që fëmija i vogël po luante me të. E ema, ishte tmerruar por kishte arritur të rrëmbente djalin e tij duke thirrur më pas zjarrëfikësit për të kapur krokodilin.
Sipas zjarrfikësve që erdhën menjëherë, fëmija ka qenë me shumë fat. Ata mendojnë se arsyeja e vetme që aligatori nuk e ka ngrënë menjëherë fëmijën është për shkak se zvarraniku nuk ka qenë i uritur. Ndryshe ai do ta kishte copëtuar menjëherë fëmijën.
Kafsha pasi u kap u lëshua në një zonë larg zonave të banuara.


Fëmija 3 vjecar luante me krokodilin, i shpëton vdekjes Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi