Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tunel për të hyrë në Gjykatën e Tropojës (FOTO LAJM)

prej Fri 17 Feb 2012 - 2:31
Tunel për të hyrë në Gjykatën e Tropojës (FOTO LAJM) Tropoje-tuneli-ne-gjykate1Reshjet e dëborës kanë vënë në vështirësi çdo aspekt të jetës normale të qytetarëve në ato zona ku ajo tashmë ka të gjithë “pushtetin” në dorë. Por ka disa zhvillime të cilat nuk duan të pengohet nga ajo.

Një tentativë të tillë, për ti bërë ballë trashësisë së saj, që ka arritur në mbi 2 metra, është bërë në Tropojë.

Në Gjykatën e Rrethit Tropojë edhe pse e mbuluar nga dëbora, është krijuar një “tunel” në mënyrë që të mos pengohet puna dhe shqyrtimi i çështjeve të vijojë normalisht. Gazeta Panorama na sjell fotot e kësaj situate. /albeu.com/


Shikoni fotografitë: Tunel për të hyrë në Gjykatën e Tropojës (FOTO LAJM) 11037Tunel për të hyrë në Gjykatën e Tropojës (FOTO LAJM) 11038Tunel për të hyrë në Gjykatën e Tropojës (FOTO LAJM) 11039Tunel për të hyrë në Gjykatën e Tropojës (FOTO LAJM) 11040


Tunel për të hyrë në Gjykatën e Tropojës (FOTO LAJM) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi