Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen

prej Sun 19 Feb 2012 - 19:51Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen 57663

  • Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen 57661
  • Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen 57662
  • Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen 57663
  • Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen 57664
  • Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen 57665
  • Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen 57666
  • Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen 57667
  • Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen 57668
  • Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen 57669
Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen Spacer
Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen Spacer
Të gjobitur fotografi bjellorus Alex Volod dhe modelja e tij për këtë shërbim provokues në metronë e Minsk, skenë e atentateve të vitit të kaluar dhe një nga vendet më të kontrolluara nga policia. Ky set fotografik tani është në web dhe emri i modeles është anonim, por ajo që dihet tani është që ajo rrezikon të përjashtohet nga universiteti dhe të ketë të tjera dënime nga shteti. Pamjet nga Livejournal.ru. (da.xha/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen

prej Sat 3 Mar 2012 - 17:29
...vura re mospranimin e dy fotove "humoristike" te cilat postova ne temen "Nje foto nje koment", atehere mendoj se dhe kjo teme duhet mbyllur!!!


Nudo kundër Lukashenkos, probleme për fotografin dhe modelen 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi