Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Kryebashkiakja e ndalon burrin që të shkojë tek Laura…

prej Thu 23 Feb 2012 - 22:55
Kryebashkiakja e ndalon burrin që të shkojë tek Laura… Laura
Laura Maggi, është një 34 vjeçare simpatike, që ka një kafene të quajtur “Le Caffé”, në Bagnolo Mella, një qytet pranë Breshias. E vecanta e saj është sepse ajo ka zemëruar ndjeshëm gratë në këtë qytet pasi ka nisur të shërbejë me veshje shumë seksi. Në këtë mënyrë ajo ka tërhequr vëmendjen jo vetëm të burrave por ka dominuar gazetat dhe emisionet televizive. Fotot e saj dhe të lokalit kanë nisur të qarkullojnë në internet duke bërë që të vërshojnë klientët.
Kryebashkiakja e ndalon burrin që të shkojë tek Laura… Laura1

Kryebashkiakja Cristina Almici është e shqetësuar nga trafiku i krijuar në qyetin e vogël dhe parkimet dyshe përballë lokalit të Lauras, por më tepër duket se është e shqetësuar për të shoqin që e frekuentonte edhe ai atë lokal. Për këtë arsye ashtu edhe si gra të tjera ajo ia ka ndaluar atij që të shkojë në atë kafene.
“Po bëjmë pak gallatë. Nëse burrat vijnë këtu, çfarë të bëj unë? Nëse gratë mërziten, ky është problemi i tyre”, – shprehet Laura e cila nuk e kupton se ku qëndron problem me gratë e qytetit.

Kryebashkiakja e ndalon burrin që të shkojë tek Laura… Laura-maggi-300x172


Kryebashkiakja e ndalon burrin që të shkojë tek Laura… 138970eg0jnigthy
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Kryebashkiakja e ndalon burrin që të shkojë tek Laura…

prej Thu 23 Feb 2012 - 23:20
E moj Ana e sheh cduhet bere per te fituar klientelen. Kryebashkiakja e ndalon burrin që të shkojë tek Laura… 1698836746 Kryebashkiakja e ndalon burrin që të shkojë tek Laura… 1698836746 Kryebashkiakja e ndalon burrin që të shkojë tek Laura… 1698836746


Kryebashkiakja e ndalon burrin që të shkojë tek Laura… 138970eg0jnigthy
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi