Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Infeksion në fshikëzën e urinës, monedhë në vaginë për ta kuruar

prej Mon 27 Feb 2012 - 15:49
Infeksion në fshikëzën e urinës, monedhë në vaginë për ta kuruar Monedhe-noaLondër, 27 Shkurt 2012, NOA - Infeksion në fshikëzën e urinës? Për ta shëruar në mënyrë përfundimtare mjafton futja në vaginë e një monedhe me imazhin e Shën Mërisë.

Është kjo, “receta” që duhet theksuar është krejtësisht e pazakontë, por e propozuar nga Gabriella Mereu, mjeke kirurge që ka rrëfyer këtë teknikë të sajën për të hequr infeksionin në fshikëzën e urinës për fermat.

Është bërë e ditur se doktoresha në fjalë njihet për kura të këtij lloji, tepër të çuditshme dhe me një krdeibilitet kurimi tepër të vogël në pamje të parë.

Është tepër interesante për të qenë në dijeni të terapive kuruese të këtij lloji, për patologji të tjera.

Megjithatë duhet theksuar se në lidhje me praktikën e sipërpërmendur nuk është dhënë asnjë informacion në rast se diçka e tillë funksionon ose jo.

r.b/NOA


Infeksion në fshikëzën e urinës, monedhë në vaginë për ta kuruar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi