Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Porsche në Kinë, shitje rekord edhe pse 2 fish më i shtrenjtë

prej Mon 27 Feb 2012 - 17:14

 • Porsche në Kinë, shitje rekord edhe pse 2 fish më i shtrenjtë 58771
 • Porsche në Kinë, shitje rekord edhe pse 2 fish më i shtrenjtë 58772
 • Porsche në Kinë, shitje rekord edhe pse 2 fish më i shtrenjtë 58773
 • Porsche në Kinë, shitje rekord edhe pse 2 fish më i shtrenjtë 58774
 • Porsche në Kinë, shitje rekord edhe pse 2 fish më i shtrenjtë 58775
 • Porsche në Kinë, shitje rekord edhe pse 2 fish më i shtrenjtë 58776
 • Porsche në Kinë, shitje rekord edhe pse 2 fish më i shtrenjtë 58777
 • Porsche në Kinë, shitje rekord edhe pse 2 fish më i shtrenjtë 58778
 Porsche në Kinë, shitje rekord edhe pse 2 fish më i shtrenjtë Spacer
 Porsche në Kinë, shitje rekord edhe pse 2 fish më i shtrenjtë Spacer
Ato janë të ndrxshme në pamje, kanë dy karaktere të ndryshme, njëra është portorikanë e “zjarrtë” me format më të rrumbullakosura në botë, ndërsa tjetra kaliforniane, tip sporti, e lëshuar, ka buzëqeshje të mrekullueshme dhe një trup atletik. Por në tapetin e kuq të dyja kanë zhvilluar një “betejë” se kush ishte më sensuale dhe provokuese. Pra bëhet fjalë për dy nga femrat më të bukura të botës së spektaklit, aktoren Cameron Diaz dhe këngëtaren, Jennifer Lopez. Jenny mbante veshur një fustan të mrekullueshëm, Zuhair Murad i mbushur me kristale, me një dekolte të hapur dhe me shpinën të gjithë përjashta, po ashtu edhe Cameron s’ishte mbrapa me fustanin e saj Gucci, tepër elegant dhe seksi. (er.cu/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Porsche në Kinë, shitje rekord edhe pse 2 fish më i shtrenjtë 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi