Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Foto e marinsit homoseksual amerikan bëhet hit në internet

prej Tue 28 Feb 2012 - 15:35
Foto e marinsit homoseksual amerikan bëhet hit në internet Marinsi-300x217Fotoja e një marinsi homoseksual, që i hidhet në qafë dhe puth të dashurin e tij pas kthimit nga misioni, është bërë hit në internet.
Brandon Morgan është kapur në foto duke u hedhur në krahët e të dashurit, Dalan VVells.


Foto e marinsit homoseksual amerikan bëhet hit në internet Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi