Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Seks me qenin, burri dhe dashnori bënin sehir.

prej Thu 1 Mar 2012 - 21:56
Seks me qenin, burri dhe dashnori bënin sehir. Burri-217x300
stjuardes dhe gruaja e tij fotografe Sarah Dae, të cilët kishin një martesë të hapur, së bashku me një person të tretë i cili ishte dashnori i gruas, janë arrestuar nga policia në SHBA pasi kishin organizuar një seancë seksi me një qen. Ata kishin përdorur përdorur faqen e internetit Craigslist për të gjetur kafshën dhe u kapën ndërsa ishin nisur për në fermën ku gruaja do bënte seks me qenin, kurse dy burrat do të shikonin.
Seks me qenin, burri dhe dashnori bënin sehir. Dashnori-201x300

Operacioni i suksesshëm u bë i mundur pasi personi që ofroi qenin lajmëroi policinë dhe në vend të tij shkoi një detektiv. Dy burrat i thanë policit të maskuar se edhe ai mund të merrte pjesë në këto seanca seksuale të çuditshme nëse dëshironte.

Seks me qenin, burri dhe dashnori bënin sehir. Qeni-201x300
Sherifi i zonës, që njihet edhe si ndër më të ashpërit në SHBA për qëndrimin ndaj emigrantëve të paligjshëm, tha se që këta janë padyshim njërëz të një race tjetër dhe ai personalisht do kërkojë që ligjet për të tilla kafshëri të forcohen.
Seks me qenin, burri dhe dashnori bënin sehir. Gruaja-217x300


Seks me qenin, burri dhe dashnori bënin sehir. 138970eg0jnigthy
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Seks me qenin, burri dhe dashnori bënin sehir.

prej Thu 1 Mar 2012 - 22:01
C'njerez pervers


Poeti
Poeti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 825
<b>Hobi</b> Hobi : Dashuria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/09/2011

default Re: Seks me qenin, burri dhe dashnori bënin sehir.

prej Thu 1 Mar 2012 - 22:15
Eh medet


'-Eshte e Sigurt,Se Me 'Anijen Tende Te Hipokrizis' Mund Te lundrosh Gjate Ne 'Detin e Sinqeritetit',Por Mos e Ve Ne Dyshim Se nje Dite Ke Per Tu Ankoruar Ne 'Portin e Zhgenjimit...!
Sponsored content

default Re: Seks me qenin, burri dhe dashnori bënin sehir.

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi