Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

Diellza do t’i dhurojë 101 lule nënës Empty Diellza do t’i dhurojë 101 lule nënës

Thu 8 Mar 2012 - 17:50

8 Marsi njihet si Dita e Gruas, në gjithë botën. Kjo festë tashmë festohet edhe tek ne. E kjo ditë festohet edhe nga VIP-at tanë. Njëra ndër to e cila nuk harron që bëjë dhuratë për këtë festë, është edhe modelja Diella Kolgeci.
Diellza si çdo vit tjetër, edhe këtë vit ka menduar dhuratën për mamin e saj. Mirëpo meqë është 8 Marsi i parë pa babin, ajo ka vendosur që ta përtërij dhuratën që ai ia ka bërë zakonisht bashkëshortes, shkruan ‘Zëri’.

“Kjo festë për mamit tim do të jetë shumë e rëndë, sepse është hera e parë që nuk do të pranojë dhuratën e çmuar nga babi dhe në këtë festë bëhen një vit që babi ka ndërruar jetë. Andaj unë kam vendosur që t’i dhuroj lule në emrin tij por që ato lule me siguri që nuk do e kenë vlerën njëjtë, por si do që të jetë këtë herë do të jetë një befasi”.

“Unë jam në Tiranë dhe kam vendosur t’ia dërgoj 101 karafila dhe që me to së bashku do të jetë kartolina ku do të shkruhet ‘Të dua Lalush’ e që këtë e ka bërë çdo herë babai”, ka thënë Diellza./Telegrafi/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi