Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

BB5, Françeska e përjashtuar nga shkolla, Anila del nga ‘binarët’ Empty BB5, Françeska e përjashtuar nga shkolla, Anila del nga ‘binarët’

Sat 10 Mar 2012 - 16:31
BB5, Françeska e përjashtuar nga shkolla, Anila del nga ‘binarët’ 51913_1TIRANE- Duket se Françeska Jaçe ka qenë një vajzë rebele dhe e pabindur gjatë kohës që qëndronte jashtë shtëpisë. Kështu pas konfliktit që zbuluam javën e shkuar, këtë javë kemi zbuluar një tjetër problem. Françeska është përjashtuar një herë nga shkolla për shkak të numrit të lartë të mungesave pa arsye, si pasojë e angazhimeve të saj si modele.

Ka qenë pikërisht kjo arsyeja pse bukuroshja e “Big Brother” është detyruar të vazhdojë shkollën në një institucion privat ku kërkesa e llogarisë është shumë herë më e ulët. Ndërkaq, mësohet se gjatë kohës që ndiqte shkollën publike, Françeska ka pasur marrëdhënie të acaruara edhe me stafin pedagogjik.

Një nga zhvillimet më të përfolura gjatë kësaj jave në shtëpinë e “Big Brother” ka qenë lirshmëria që ka fituar Anila në marrëdhënie me djemtë...Shpesh herë këto sjellje të vajzës brune janë komentuar edhe si dalje nga binarët nga banorët e tjerë. Një nga banorët që e ka komentuar më shumë këtë situatë ka qenë Françeska, ndërkohë që Graciano ia ka shprehur vetë shqetësimin Anilës, megjithëse kjo e fundit është përpjekur ta mohojë. Sipas banorëve gjithçka bëhet për efekt nominimi.
(ma.ar/Bluetooth/BalkanWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi