Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Kanë 18 fëmijë dhe duan të bëjnë akoma të tjerë!-Foto Empty Kanë 18 fëmijë dhe duan të bëjnë akoma të tjerë!-Foto

Mon 12 Mar 2012 - 21:16
Kanë 18 fëmijë dhe duan të bëjnë akoma të tjerë!-Foto Thumbnail.php?file=familja_e_madhe_me_18_femije_546287607Ka lindur 18 fëmijë normalë dhe po vazhdon të zmadhojë familjen.

Për shumë njerëz ky numër fëmijësh është i tepërt, por nëna 44-vjeçare nga Tenesi shpreson që zoti ti japë dhe dy fëmijë të tjerë.

"Për mua tani nuk ka më problem nëse jam shtatzënë, apo jo.Unë jam shumë e lumtur kur mbaj në bark një fëmijë", thotë nëna e familjes së madhe.

Nëse sjellin dhe dy fëmijë të tjerë në jetë,ata thyejnë rekordin e familjes më të madhe në botë.Familja e cila mban rekordin deri tani ka 19 fëmijë.

44-vjeçarja Kelly Bates sigurisht që nuk është e lirë që dhe ajo të argëtohet si çdo femër tjetër, sepse ajo shpenzon të gjithë kohën e saj duke u kujdesur për fëmijët.Më e bukura është se Kelly nuk ble rroba për fëmijë e saj, por ajo i qep vetë të gjitha dhe të gjithë fëmijët e 44-vjeçares jetojnë me shëndet të plotë.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi