Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Talibanët lirojnë ciftin zvicerian që ishte marë peng

prej Thu 15 Mar 2012 - 13:34
Talibanët lirojnë ciftin zvicerian që ishte marë peng 52335

PAKISTAN- Talibanët në Pakistan kanë liruar çiftin zviceran, i cili ishte marrë peng në provincën e Baluçistanit, tetë muaj më parë.

Zëdhënësi i ushtrisë pakistaneze, gjenerali Athar Abas, tha se “dy personat janë në gjendje të mirë shëndetësore” dhe se tashmë janë dërguar në drejtim të Peshauarit.

Cifti Zvicerian u rrëmbye korrikun e kaluar nga talebanët, të cilët si kusht për lirinë e tyre kishin kërkuar lirimin e shkencëtarit pakistanez, të burgosur në SHBA.
(el.me/BalkanWeb)


Talibanët lirojnë ciftin zvicerian që ishte marë peng 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Talibanët lirojnë ciftin zvicerian që ishte marë peng 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi