Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit... Empty Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit...

Fri 16 Apr 2010 - 15:51
Jeni ne nje lidhje dhe kaloni mire...por nderkohe jeta ju perplase ne nje njohje tjeter ku dicka ndryshon brenda jushe...dhe e deshironi kete person...dhe gjithashtu dhe ai/ajo ju..

c'fare do benit si do vepronit..do jetonit kete histori..duke e mbajte te fshehur per mos te prishe lidhjen e pare qe keni kohe tashme dhe ndjeheni i sigurte dhe mjafte mire..apo nuk do e rrezikonit fare do terhiqeshit me nje fines dhe nuk do mplekseshit..

Apo do ta diskutonit kete me parteren/in qe keni duke i then se diqka nuk shkon mire tek lidhja jone pasi shohe qe te tjere munde te hyjne ne lidhjen tone...ndjeje boshlleqe ne lidhjen tone..
apo do akuzonit veten perse me ndodhi mua kjo gje..dhe une jam fajtori per kete situate...

Apo do thoje me veten do kaloje eshte thjeshte nje simpati momenti...dhe do ti perkushtoheshit me shume parteres/it te vjeter qe keni per te kapercyer..kete tip kercnimi per lidhjen tuje...
keto jane disa alternativa nje prej te cilave munde te zgjedhim...

Por ka dhe shume te tjera...shtoni mendime jepni mendimin tuje..
Si mendoni
Dhe si do vepronit ne nje situate te tille..
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit... Empty Re: Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit...

Mon 9 Jul 2012 - 15:16
Do e zgjidhja ate qe e do zemra vertet .. shum e lete ..
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi