Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Mon 26 Mar 2012 - 22:08
He vajza,me aq sa keni pa ne tv,kush esht me i bukur???
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Mon 26 Mar 2012 - 22:18
Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? Nik-best-actor-moscow-film-festival
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Mon 26 Mar 2012 - 22:20
modestamente....


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? Image
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Mon 26 Mar 2012 - 22:56
Lorik Cana.. Very Happy
Zymer
Zymer
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 417
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Lipjan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/03/2012

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Mon 26 Mar 2012 - 22:59
Une jo....


Jam betuar se do ta dëgjoj vetëm njeriun që fjalën e përdor për të thënë një MENDIM dhe mendimin e përdor për të thënë TË VËRTETËN.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Mon 26 Mar 2012 - 23:13
....une ene pik,ska tjeter Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 721253


Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Mon 26 Mar 2012 - 23:34
Se di ..ne fakt nuk me ka interesuar kurr e nuk para merem me "bukuroshat" te cdo vendi....indiferente kam qene e vazhdoj te jem ndaj bukuroshave.... Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 2585209286


Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Mon 26 Mar 2012 - 23:40
ehe


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Mon 26 Mar 2012 - 23:46
Sinqerisht e kam.... te pa dukshem per mua Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 721253


Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Mon 26 Mar 2012 - 23:49
ca di ti ca o bukurija re,, po ik ik

mos fol me shum


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Mon 26 Mar 2012 - 23:52
Aяjαиα shkruajti:Sinqerisht e kam.... te pa dukshem per mua Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 721253



Po Me Habit Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 721253


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Mon 26 Mar 2012 - 23:56
Nuk e di i njoh pak bukuroshat shqiptar......


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Tue 27 Mar 2012 - 2:00
Aяjαиα shkruajti:Se di ..ne fakt nuk me ka interesuar kurr e nuk para merem me "bukuroshat" te cdo vendi....indiferente kam qene e vazhdoj te jem ndaj bukuroshave.... Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 2585209286

Ehe pol me rigon i themi ne ktej nga anet tona Very Happy Very Happy


Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Aleksander
Aleksander
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1031
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Elbasan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/03/2012

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Tue 27 Mar 2012 - 8:42
Soll lili
avatar
Tollumbace
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1707
<b>Hobi</b> Hobi : Lufto per Veten,,ec perpara kurr mos u ndal ,forcen e shpirtit askujt mos ja fal ..Ec vazhdo drejtimin tend ,nese pengohesh diku cohu perseri ne kembe ,askujt meshire mos i kerko nese dikush te lendon per te mos u mundo ,lufto per jeten eshte shume e bukur kurr mos e vrit mendjen se do ngelesh e humbur ..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku te dua un
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/10/2011
http://www.klealove.com

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Tue 27 Mar 2012 - 8:52
Tema Kalon ne Temat Shoqerore


grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Thu 29 Mar 2012 - 15:46
Une normalisht Very Happy


Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Thu 29 Mar 2012 - 15:58
ReNdEx shkruajti:Une normalisht Very Happy
nrm...vendin e par sta marr asnjeri.... grrrr


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? Image
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Thu 29 Mar 2012 - 16:12
Silvana shkruajti:
ReNdEx shkruajti:Une normalisht Very Happy
nrm...vendin e par sta marr asnjeri.... grrrr

E pra lol ca kan me shum kta Razz Pastaj sesht e then te jesh vip per te qen i bukur Very Happy grrrr



Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Thu 29 Mar 2012 - 16:13
ReNdEx shkruajti:
Silvana shkruajti:
ReNdEx shkruajti:Une normalisht Very Happy
nrm...vendin e par sta marr asnjeri.... grrrr

E pra lol ca kan me shum kta Razz Pastaj sesht e then te jesh vip per te qen i bukur Very Happy grrrr

se di se ca kan me shum...por ata jan atje ku jan kurse un dhe ti jo...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? Image
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Thu 29 Mar 2012 - 16:14
Babi im Very Happy


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 74537453
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Thu 29 Mar 2012 - 16:14
Silvana shkruajti:
ReNdEx shkruajti:
Silvana shkruajti:
ReNdEx shkruajti:Une normalisht Very Happy
nrm...vendin e par sta marr asnjeri.... grrrr

E pra lol ca kan me shum kta Razz Pastaj sesht e then te jesh vip per te qen i bukur Very Happy grrrr

se di se ca kan me shum...por ata jan atje ku jan kurse un dhe ti jo...

Qe do te thot se ata ndodhen me lart nga une dhe ti apo mos doje te thoshe dicka tjeter ??


Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Thu 29 Mar 2012 - 16:15
ReNdEx shkruajti:
Silvana shkruajti:
ReNdEx shkruajti:
Silvana shkruajti:
ReNdEx shkruajti:Une normalisht Very Happy
nrm...vendin e par sta marr asnjeri.... grrrr

E pra lol ca kan me shum kta Razz Pastaj sesht e then te jesh vip per te qen i bukur Very Happy grrrr

se di se ca kan me shum...por ata jan atje ku jan kurse un dhe ti jo...

Qe do te thot se ata ndodhen me lart nga une dhe ti apo mos doje te thoshe dicka tjeter ??
cila qenka ajo gjeja tjeter?


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? Image
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Thu 29 Mar 2012 - 16:22
Silvana shkruajti:
ReNdEx shkruajti:
Silvana shkruajti:
ReNdEx shkruajti:
Silvana shkruajti:
ReNdEx shkruajti:Une normalisht Very Happy
nrm...vendin e par sta marr asnjeri.... grrrr

E pra lol ca kan me shum kta Razz Pastaj sesht e then te jesh vip per te qen i bukur Very Happy grrrr

se di se ca kan me shum...por ata jan atje ku jan kurse un dhe ti jo...

Qe do te thot se ata ndodhen me lart nga une dhe ti apo mos doje te thoshe dicka tjeter ??
cila qenka ajo gjeja tjeter?

Nuk e di kte tjetren ma thuaj ti ??

Ata jan atje ku jan por kjo sdo te thot te jemi te gjith aty ku jan dhe ata cdo kush ka rreskun e tij/saj ne jet ..Ndaj dhe po te shikosh te paketn une kam par femra nje mij her me te bukura se ato qe dalin ne tv te llustruara me pudra dhe kremra ta siguroj kte se i kam par dhe live bukurit e tyre te rralla Very Happy Very Happy



Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Thu 29 Mar 2012 - 20:53
ReNdEx shkruajti:
Silvana shkruajti:
ReNdEx shkruajti:
Silvana shkruajti:
ReNdEx shkruajti:
Silvana shkruajti:
ReNdEx shkruajti:Une normalisht Very Happy
nrm...vendin e par sta marr asnjeri.... grrrr

E pra lol ca kan me shum kta Razz Pastaj sesht e then te jesh vip per te qen i bukur Very Happy grrrr

se di se ca kan me shum...por ata jan atje ku jan kurse un dhe ti jo...

Qe do te thot se ata ndodhen me lart nga une dhe ti apo mos doje te thoshe dicka tjeter ??
cila qenka ajo gjeja tjeter?

Nuk e di kte tjetren ma thuaj ti ??

Ata jan atje ku jan por kjo sdo te thot te jemi te gjith aty ku jan dhe ata cdo kush ka rreskun e tij/saj ne jet ..Ndaj dhe po te shikosh te paketn une kam par femra nje mij her me te bukura se ato qe dalin ne tv te llustruara me pudra dhe kremra ta siguroj kte se i kam par dhe live bukurit e tyre te rralla Very Happy Very Happy

e di shum mir,por kan gjithmon dicka me shum se ne...jo ngaqe kan me shum se ne para se te hyn aty ku jan,por tani...se vrasin shum menjen ata....


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? Image
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Sat 31 Mar 2012 - 18:38
Ende nuk e kam takueKush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 163102122
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Sat 31 Mar 2012 - 18:47
ajo goca shkruajti:Nuk e di i njoh pak bukuroshat shqiptar......
cfare ke humb grrrr grrrr
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Sat 31 Mar 2012 - 18:50
Ky siper meje por nuk e di a eshte shqiptar..Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 2585209286
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Sat 31 Mar 2012 - 18:52
Dania shkruajti:Ky siper meje por nuk e di a eshte shqiptar..Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 2585209286
Prishtinali jom no smoking
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Sat 31 Mar 2012 - 18:55
Tironci shkruajti:
Dania shkruajti:Ky siper meje por nuk e di a eshte shqiptar..Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 2585209286
Prishtinali jom Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 308101790

Mendova ky ne foto qe ke tek avatari hahah

Ku u bere tash prej tironcit ,prishtinaliKush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 291947
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Sat 31 Mar 2012 - 18:57
Dania shkruajti:
Tironci shkruajti:
Dania shkruajti:Ky siper meje por nuk e di a eshte shqiptar..Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 2585209286
Prishtinali jom Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 308101790

Mendova ky ne foto qe ke tek avatari hahah

Ku u bere tash prej tironcit ,prishtinaliKush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 291947
jane te dy kryeqytet e vendit tim ,,i kam njesoj ne zemer Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 1286751612 si Tirona si Prishtina Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 1286751612 Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? 1286751612
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Sat 31 Mar 2012 - 22:38
Tironci shkruajti:
ajo goca shkruajti:Nuk e di i njoh pak bukuroshat shqiptar......
cfare ke humb grrrr grrrr
nuk e di per ta ditur se cfare kam humbur duhet ti njoh grrrr


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
MeMories
MeMories
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1088
<b>Hobi</b> Hobi : Leximi...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku Neper Bote...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2011

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Tue 3 Apr 2012 - 8:56
cdo njeri ka bukurin evete moi......ka shqiptar te bukur shum ehhh mjer ne qe nuk i shofim Very Happy hehhee


Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter..!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Tue 3 Apr 2012 - 8:58
njof njeni por asht i rritun jashte shqipnie grrrr


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar? N
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Wed 4 Apr 2012 - 11:27
Kur e takoj ...do t'ju tregoj...!
My Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

prej Wed 8 Apr 2015 - 16:59
Loriku kyyyy


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
Sponsored content

default Re: Kush esht mashkulli me i bukur shqiptar?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi