Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Rusi: Ish-shefi i KGB-së gjendet i vdekur në banesë

prej Sun 1 Apr 2012 - 17:55
Rusi: Ish-shefi i KGB-së gjendet i vdekur në banesë Spacer
Rusi: Ish-shefi i KGB-së gjendet i vdekur në banesë 52925MOSKE-Autoritetet e Rusisë thonë se ish-shefi i KGB-së është gjetur i vdekur në banesën e tij. Dyshimet e para janë për një një vetëvrasje të mundshme.

Hetuesit rusë thanë se trupi i 77 vjeçarit, Leonid Shebarshin, ishte gjetur dje me një plumb në kokë.

Ata bëjnë me dije se e kishin gjetur edhe një porosi me shkrim të personit.

I ndjeri Shebarshin ishte shef i divizionit të jashtëm të KGB-së prej vitit 1989 e deri në vitin 1991, pasi kishte shërbyer si agjent në Afganistan, Iran, Pakistan dhe Indi.

(d.b/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Rusi: Ish-shefi i KGB-së gjendet i vdekur në banesë 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi