Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Ja si të hapim lehtë fare me krah një shishe birre

prej Tue 10 Apr 2012 - 18:40
Ja menyra me e lehte per te hapur nje shishe birre. Dhe me e bukura pa asnje hapese speciale te shisheve te birres, thjesht me duar e krahe. (da.xha/BalkanWeb)

http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=40&id_ansalive=14473
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi