Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Megan Fox, një prostitutë ironike Empty Megan Fox, një prostitutë ironike

Thu 12 Apr 2012 - 1:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Megan Fox, një prostitutë ironike Megan-fox-noaKaliforni, 12 Prill 2012, NOA - Edhe pse në rolin e një prostitute, për herë t parë në karrierën e saj Megan Fox ka lënë mënjanë paraqitjen e saj sensuale dhe josh vetëm me ironi.

Aktorja, faktikisht, është parë në role shumë të ndryshme nga ai që ndodhet në komedinë e Sacha Baron Cohen, “Diktatori”.

Për të përditshmen britanike “Sun” ajo ka pohuar: “Tani më në fund jam ndjerë vetë unë”.

“Kur nisa të recitoja – vazhdon ajo – gjithmonë kam interpretuar role femrash të ftohta dhe si robot. Mund të them se isha lodhur nga role të tilla dhe për më tepër më duhej të mbaja këtë tip edhe gjatë intervistave. Më në fund erdhi momenti që të ndihem vetvetja, mu dha mundësia të largohem nga personazhet që kam interpretuar më parë dhe që mund të them se ndihesha disi e “burgosur”. Mendoj se publiku do të arrijë një lidhje më të shpejtë me mua falë këtij filmi”.

r.b/NOA
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi