Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Deri 34 vjeç i virgjër, pas 8 vjetësh baba i 82 fëmijëve Empty Deri 34 vjeç i virgjër, pas 8 vjetësh baba i 82 fëmijëve

Tue 17 Apr 2012 - 21:44
Deri 34 vjeç i virgjër, pas 8 vjetësh baba i 82 fëmijëve Ed-HoubenNjë burrë që ka qëndruar i virgjër deri në moshën 34-vjeçare, po rifiton kohën e humbur duke fjetur me të paktën 15 femra në muaj prej më shumë se tetë vitesh. Të gjitha këto femra duan të bëhen me fëmijë dhe holandezi Ed Houben, tani 42 vjeç, është bërë baba i 82 fëmijëve dhe pret edhe 10 të tjerë. Ai quhet bebe-bërësi më profesional në botë, dhe puna e tij falas është e ligjshme. Ndërsa më parë ai shëtiste nëpër botë për të “dhuruar” veten, tani ka fituar famë dhe pret që gratë të shkojnë në shtëpinë e tij në qytetin Mastrisht, megjithëse bën përjashtime kur partneret hyjnë në një fazë të veçantë fertiliteti. Ato i sigurojnë shpenzimet e udhëtimit dhe akomodimin. Houben ka fëmijë në Gjermani, Holandë, Itali, Spanjë, Belgjikë, Francë dhe Zelanda e Re. Në fillim ai thjesht dhuronte spermën dhe më pas zbuloi se kishte një treg për krijimin në mënyrë natyrore, që me sa duket edhe e shijon, dhe nuk u kthye më pas. Edi ka 45 vajza dhe 35 djem.panorama
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi