Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet” (Video) Empty “Kam gjoksin më të madh në botë dhe ende po rritet” (Video)

Wed 18 Apr 2012 - 2:01
Chelsea Charms me krenari thotë se ka gjoksin më të madh në botë – me madhësinë prej 164XXX – dhe thotë se gjinjtë e saj vazhdojnë të rriten me disa centimetra çdo muaj. Chelsea Charms ka fituar mijëra dollarë duke performuar si valltare ekzotike.
Gjatë paraqitjes në shoun e mëngjesit të kanalit televiziv ITV Chelsea shpjegoi se si gjinjtë e saj u rritën prej madhësisë natyrale D deri në përmasat gjigante. Ajo bëri operacionin e parë në moshën 20 vjeçare, operacionin e dytë e bëri vetëm një vit më vonë për ta rritur madhësinë në HH, ndërsa operacioni i tretë i Chelseas i quajtur Implantet prej Polypropylenit – tash janë ndaluar.

Mjekët injektuan një lëng i cili absorbohet prej implanteve të silikonit, duke rezultuar në rritjen e vazhdueshme dhe graduale të gjinjve. Chelsea ende nuk i ka matur zyrtarisht gjinjtë e saj pasi Maxi Mounds tash për tash mban rekordin botërorë të Guinnessit për gjoksin më të madh. Ajo beson se gjinjtë e saj janë më të mëdhenj, por ajo po pret kontaktin me zyrtarët e Guinnessit.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi