Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Anxhela Martini beqare, urren meshkujt e ashpër Empty Anxhela Martini beqare, urren meshkujt e ashpër

Thu 26 Apr 2012 - 18:39
Anxhela Martini beqare, urren meshkujt e ashpër Anxhela-300x228Anxhela Martini, shqiptarja bukuroshe që tashmë po ecën e sigurt në rrugën e suksesit në modeling në SHBA, ka zbuluar në një intervistë se cili është edhe tipi i saj i mashkullit ideal. Ajo që konsiderohet si një prej vajzave më të bukura të Nju Jorkut, është shprehur se i pëlqejnë meshkujt klasik dhe se i urren ata që janë të ashpër.

“I urrej meshkujt që janë paksa të ashpër… Më pëlqejnë ata me pamje klasike dhe të thjeshtë. Me pëlqejnë meshkujt, të cilët mund të veshin një xhaketë të bukur sportive apo një bluzë që i shkon për shtat. Po ashtu, parfumi që përdor është më i rëndësishëm se veshjet për mua. Më pëlqejnë meshkujt që kanë aromë të mirë në trup”, – është shprehur Anxhela.

Ndërsa duke folur për jetën private ajo thotë se “jam beqare për momentin, por jam e hapur për të gjitha mundësitë. Kurrë nuk i dihet; sot jeni beqare, nesër jo”. Duke folur për anën tjetër të saj ajo thotë se di katër gjuhë të huaja: gjermanisht, dialektin zviceran të gjermanishtes, italishten dhe anglishten. /albobserver.com/Anxhela Martini beqare, urren meshkujt e ashpër Anxhela_martini-300x193
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi