Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

prej Tue 8 May 2012 - 15:34
Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë 24Shumica e të rinjve e konsiderojnë si argëtuese, apo si diçka normale të pasurit e një tatuazhi.

Agjencia e lajmeve noa.al, transmeton disa nga tatuazhet më të çuditshëm dhe që jo çdokush mund të marrë guximin ti ketë, por gjithsesi ekzistojnë guximtarë të çuditshëm që mbulojnë trupin me vula të cilat ndoshta do i shoqërojnë përjetë.

a.y/noa.alTatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë 182Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë 33Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë 42Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë 53Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë 63Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë 73Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë 82Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë 82Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë 92Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë 92Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë 102


Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

prej Wed 26 Sep 2012 - 20:35
Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatauzh6
Imazhe të frikshme, që në pamje të parë të tmerrojnë.Por, nëse përqendrohesh dhe sheh se në qafën e një personi ndodhet një gojë e hapur, apo nëse sheh krahë bionikë, atëherë kupton se këto nuk janë imazhe të vërteta, por bëhet fjalë thjesht për disa tatuazhe ekstreme, raporton noa.al.
Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatauzh8Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh7Janë tatuazhe të krijuara nga mjeshtër artistikë, të cilët kanë arritur të realizojnë këto imazhe të frikshme në lëkurën e njeriut.
Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh12Njëri prej tyre, artisti venezuelian Yomico Moreno është i specializuar në realizimin e këtyre tatuazheve dhe ka krijuar figura që tejkalojnë realitetin tek trupi i klientëve të tij, tatuazhe të cilët i kalojnë përshkrimet e realitetit.Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh21Vëmendja e tij tek detajet është tepër e qartë dhe e dukshme në këto tatuazhe, duke krijuar një lloj arti të pamohueshëm dhe që rrallë është parë në realitet.Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh51Artisti venezuelian ka rrëfyer gjatë një interviste se që në moshën 14-vjeçare ka qenë tepër i apasionuar pas artit të tatuazhit dhe që nga ajo kohë vendosi t’i përkushtohet tërësisht pikturimit të trupit me bojë.Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh71Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh9Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh10Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh111Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh121Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh13Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh14Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh15Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Tatuazh45


Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

prej Sat 29 Sep 2012 - 17:04
Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53406-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53403-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53404-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53407-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53411-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53414-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53415-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53405-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53409-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53413-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53408-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53412-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53410-jpg

Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë ArticleImage_53416-jpg


Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Tatuazhet që ndoshta nuk iu ka shkuar ndërmend ti bëni... ekzistojnë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi