Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rozana Radi, pas pozave seksi, niset drejt Greqisë Empty Rozana Radi, pas pozave seksi, niset drejt Greqisë

Thu 5 Aug 2010 - 15:37

Këngëtarja Rozana Radi duket se po e shijon më shumë se kurrë këtë verë. Arsyeja është pa pikë dyshimi gjoksi i këngëtares. Përsos kënaqësisë që merr tashmë qoftë me veshjet dhe fustanet dekolte, që e tregojnë shumë seksi, janë edhe vështrimet kurioze, e pse jo dhe joshëse që i shkojnë pafund në plazhet ku pushon. Por nga ana tjetër, sapo ka postuar disa foto të reja në faqen e saj në Facebook, komentet kanë vërshuar drejt saj, ku më së shumti i referoheshin pikërisht komplimenteve për gjoksin e bukur. Pas këtij sadisfaksioni dhe koncerteve të shumta që këngëtarja ka pasur në plazhet e Shqipërisë nga veriu në jug, (Voskopojë deri në Ksamil), Rozana është ndjerë e kënaqur, por edhe e ngopur nga gjithë kjo vëmendje. Për këtë arsye ajo ka dashur t’u vidhet të paktën për pak ditë shikimeve të fansave, që shpesh ia bëjnë pushimet të parehatshme.

Kështu, pak ditë më parë ajo ka marrë avionin dhe është drejtuar në një nga plazhet e Greqisë, ku do të gjejë komoditetin që i ka munguar së fundmi. Kthimi në Shqipëri e pret me koncerte dhe performanca të tjera, mes të cilave dhe ato të “Maratonës së Këngës Popullore”, ku Radi merr pjesë me këngën e njohur “Xhamadani vija-vija”, të sjellë në një riorkestrim të ri nga kompozitori Adi Hila

Rozana Radi, pas pozave seksi, niset drejt Greqisë Normal_rozanaradiseksi


Rozana Radi, pas pozave seksi, niset drejt Greqisë Normal_rozi0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi