Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Stacy Keibler, fotot e modeles që bëri për vete George Clooney Empty Stacy Keibler, fotot e modeles që bëri për vete George Clooney

Wed 16 May 2012 - 19:10
Message reputation : 100% (1 vote)
Stacy Keibler, fotot e modeles që bëri për vete George Clooney Stacy-KeiblerGeorge Clooney është një nga meshkujt më të preferuar të femrave në gjithë botën. Për shumë kohë cilësohej si beqari i artë i Hollivudit, derisa aktori i njohur nisi të shoqërohej me modelen Stacy Keibler. Kjo cilësohet si një nga lidhjet më të gjata të kohëve të fundit. Por kush është modelja 33-vjeçare që ja ka prishur mendjen aktorit të njohur.

Veç bukurisë së saj, Stacy Keibler ka vendosur së fundi të tregojë dhe disa nga sekretet që e mbajnë gjithmonë në formë. Modelja bën palestër dhe joga dhe kujdeset shumë për fizikun e saj. Edhe pse në pamje të parë duket e brishtë, vite më parë ajo ka qenë dhe një lojtare e sportit të keçit në versionin femëror dhe njihej me emrin “Nitro Girl”.

Sot është një modele e suksesshme, famë që duket se e ka marrë dhe pas njohjes me George Clooney. Stacy thotë se një pjesë të mirë të ditës e kalon në palestër dhe duke bërë joga. Ajo thotë se është munduar që të mbajë larg vetes kirurgjnë dhe mejkët, duke u fokusuar më tepër në ushtrimet fizike.

l.xh/noa.al
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi