Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Si të fshini historinë në Google Web History

prej Wed 16 May 2012 - 20:24
Si të fshini historinë në Google Web History Google-historyA e dini se Google ndjek aktivitetin tuaj? Nëse dëshironi të parandaloni ndjekjen e Google, atëherë ju duhet të fshini historinë e Google që quajtur Google Web History.Futuni tek http://google.com/history, identifikohuni nëse nuk jeni të identifikuar dhe ju do të shihni një listë të kërkimeve tuaja që i keni bërë në Google. Për ta fshirë historinë klikoni në butonin “Remove all Web History,” pastaj klikoni në butonin OK dhe historia juaj është fshirë.
Si të fshini historinë në Google Web History Google-history1-1024x345Pas fshirjes së historisë, indeksimi i kërkimeve nuk ruhet më në historinë tuaj, për ta filluar përsëri ruajtjen e kërkimeve, klikoni në butonin Resume./itshqip


Si të fshini historinë në Google Web History Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Si të fshini historinë në Google Web History

prej Tue 23 Apr 2013 - 23:02
Butoni Clear History eshte butoni me i dashur per gjinin mashkullore <3


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Si të fshini historinë në Google Web History

prej Wed 24 Apr 2013 - 0:38
Angelic, ca te duhej Remove e historise ty mer? Razz Kam nis me dyshu LOLProduct Image
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Si të fshini historinë në Google Web History

prej Wed 24 Apr 2013 - 0:52
Une se di fare cfare eshte vetem se e pash diku dhe mendova meqe spara hapim tema ne kete kategori ta postoja kete... kkk Tani me shpjegoni dikush cfare eshte kjo se ma shtoi kureshtjen e BleroxXx jo per gje? Si të fshini historinë në Google Web History 2300608110


Si të fshini historinë në Google Web History Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Golden
Golden
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3138
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/10/2010
http://pc4everything.blogspot.com/

default Re: Si të fshini historinë në Google Web History

prej Sun 28 Apr 2013 - 17:23
Angelic, e meson nga 3 shkronjat e fundit te emrit te Bleros LOLProduct Image
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Si të fshini historinë në Google Web History

prej Sun 28 Apr 2013 - 19:03
hahahahaha po pra veq nga emri qe kom pas xXx mund ta kuptosh hahahaha


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
Sponsored content

default Re: Si të fshini historinë në Google Web History

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi