Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Tradhtia, ia pret testikujt burrit 61-vjeçar

prej Thu 17 May 2012 - 19:59
Tradhtia, ia pret testikujt burrit 61-vjeçar Carabinieri31-300x224Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Livorno të Italisë, ku 57-vjeçarja me origjinë gjermane, Brigitte Skudlarek, ka torturuar bashkëshortin e saj 61-vjeçar, Gabrio Gentilini.

Shkak për këtë janë bërë tradhtitë e shpeshta të këtij të fundit.

Sipas burimeve të policisë, ajo e ka dëmtuar rëndë të shoqin në organet gjenitale, duke i prerë dhe testikujt.

Madje, ajo i kishte shkaktuar lëndime të shumta atij edhe në vrimën anale.

61-vjeçari ka vdekur disa orë më pas në një spital në Livorno. Policia është duke e marrë në pyetje 57-vjeçaren, e cila pritet të akuzohet për vrasjen e të shoqit. /leggo/

Përgatit: E.LMbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi