Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 10 Sep 2011 - 14:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Per shekuj me radhe martesa eshte konsideruar si praktikisht e pa zgjidhshme,divorci pranohej vetem ne raste shume te rralla si pershembull ai i moskonsumimit te marteses,ndersa sot numri i divorceve sa vjen e shtohet e kjo per shume faktor qe dobsojn martesen dhe gjejn zgjidhjen duke kerkuar divorc,por zgjidhja e marteses ndikon gjithnje e me shume ne jeten e femijes.
ju do pranonit divorcin apo do i mbijetonit marteses jo te lumtur vetem per ti siguruar femijes nje ambjent familjar?Divorci,jeni pro apo kunder? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 10 Sep 2011 - 18:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Une ne linja te pergjithshme jam kundra divorcit!
Do isha pro vetem ne rast tradhetie ose dhune!
maria1984
maria1984
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 169
<b>Hobi</b> Hobi : udhetimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : greqi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/04/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 10 Sep 2011 - 22:33
Message reputation : 100% (1 vote)
edhe un jam dakort me anetaren me siper


<br>
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 22 Oct 2011 - 12:51
Edhe une jam dakort me ju...


Divorci,jeni pro apo kunder? 6ds9w0
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 26 May 2012 - 18:52
Per shekuj me rradhe martesa eshte konsideruar si praktikisht e pa zgjidhshme,divorci pranohej vetem ne raste shume te rralla si pershembull ai i moskonsumimit te marteses,ndersa sot numri i divorceve sa vjen e shtohet e kjo per shume faktor qe dobesojne martesen dhe gjejne zgjidhjen duke kerkuar divorc,por zgjidhja e marteses ndikon gjithnje e me shume ne jeten e femijes.

Ju do pranonit divorcin apo do i mbijetonit marteses jo te lumtur vetem per ti siguruar femijes nje ambjent familjar?Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 26 May 2012 - 19:00
nqs cifti nuk shkon mire dhe pas shume tentativash me mire te ndahet
arsyeja i ben me mire femijes te mos shohe grindje perdite ne shtepi por te dy prinderit duhet te demostrojne qe e duan femijen keshtu ai eshte shume me i sigurte qe e duan


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Divorci,jeni pro apo kunder? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 26 May 2012 - 19:06
Vertete kur nje cift nuk shkon mire eshte me mire te ndahet, por une jam kunder ndarjes sepse me parimin kunder ndarjes do te konsiderohet me seriozishte maredhenia ndersa sot e kane bere ndarjen moden e moshes!!!


Divorci,jeni pro apo kunder? 6ds9w0
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 26 May 2012 - 19:11
Luan_Valikardi shkruajti:Vertete kur nje cift nuk shkon mire eshte me mire te ndahet, por une jam kunder ndarjes sepse me parimin kunder ndarjes do te konsiderohet me seriozishte maredhenia ndersa sot e kane bere ndarjen moden e moshes!!!
po nqs cifti grindet perdite? a shtyhet jeta vetem me grindje? dreqi ta haje nje jete eshte dhe duhet bere e qete dhe jo me grindje dhe me gjak te prishur


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Divorci,jeni pro apo kunder? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 26 May 2012 - 19:17
Durrsaku shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:Vertete kur nje cift nuk shkon mire eshte me mire te ndahet, por une jam kunder ndarjes sepse me parimin kunder ndarjes do te konsiderohet me seriozishte maredhenia ndersa sot e kane bere ndarjen moden e moshes!!!
po nqs cifti grindet perdite? a shtyhet jeta vetem me grindje? dreqi ta haje nje jete eshte dhe duhet bere e qete dhe jo me grindje dhe me gjak te prishur

Mendimi im ishte qe ndarja mes ciftit mendohet ne fund te fundit.
Rinia sot krijon marredhenie me date skadence!
As per t'u menduar nuk eshte ndarja, por nese vertet cifti nuk shkon mire atehere ndarja mbetet te jete i vetmi ilac...


Divorci,jeni pro apo kunder? 6ds9w0
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 26 May 2012 - 19:20
Luan_Valikardi shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:Vertete kur nje cift nuk shkon mire eshte me mire te ndahet, por une jam kunder ndarjes sepse me parimin kunder ndarjes do te konsiderohet me seriozishte maredhenia ndersa sot e kane bere ndarjen moden e moshes!!!
po nqs cifti grindet perdite? a shtyhet jeta vetem me grindje? dreqi ta haje nje jete eshte dhe duhet bere e qete dhe jo me grindje dhe me gjak te prishur

Mendimi im ishte qe ndarja mes ciftit mendohet ne fund te fundit.
Rinia sot krijon marredhenie me date skadence!
As per t'u menduar nuk eshte ndarja, por nese vertet cifti nuk shkon mire atehere ndarja mbetet te jete i vetmi ilac...
per kete e kisha fjalen normalisht jam me ty qe sduhet te ndahet cifti duhet te beje perpjekjet maksimale qe te funksionoje lidhja por kur ska mundesi atehere secili ne jete te vet dhe te jetojne te qete(ndoshta)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Divorci,jeni pro apo kunder? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 26 May 2012 - 19:42
Nuk do te ishte zgjidhja me e mire divorci,por ja qe ne ditet e sotme eshte bere mod pothujase( Pse ? Sepse nuk eshte e veshitire sot te gjesh nje grua apo burre ), e lene anash edhe femijet e tyre,mire ndoshta ne nje lidhje martesore nuk shkon mire nje cifte do te ishte zgjidhja perfundimtare divorci,por ja qe per nje fjale disa e bejene kete,por edhe per femijet nuk do te ishte mire qe prinderit e tij te ishin te ndare as ana tjeter dmth te shoh grindje cdo dite,kjo pune duhet te mendohet gjate perpara se te i japin fund nje lidhje..Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sun 27 May 2012 - 15:02
Divorci duhet te jet gjeja e fundit qe nje cift duhet te mendoj si zgjidhje...
Nese ke femij ne mes,mendoj qe para se te divorohesh duhet ta mendosh shum mir,sepse kjo te con ne nje percarje te familjes,dhe sjell tek femijet nje traum shum e madhe qe do i shoqeroj kudo...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Divorci,jeni pro apo kunder? Image
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sun 27 May 2012 - 15:11
Silvana shkruajti:Divorci duhet te jet gjeja e fundit qe nje cift duhet te mendoj si zgjidhje...
Nese ke femij ne mes,mendoj qe para se te divorohesh duhet ta mendosh shum mir,sepse kjo te con ne nje percarje te familjes,dhe sjell tek femijet nje traum shum e madhe qe do i shoqeroj kudo...
Divorci,jeni pro apo kunder? 135196


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Divorci,jeni pro apo kunder? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Mon 28 May 2012 - 9:12
nuk asht zgjishja ma e mire sepse jan dhe fmit ne mes...por ne qoftese nuk shkojne mire dhe grinden cdo moment dhe bahen nji gjenje teper e rane ne shpi ...vujne te gjith dhe asht ma mire secili jeten e vet dhe jetojne per fmit.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Divorci,jeni pro apo kunder? N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Mon 28 May 2012 - 9:12
kalon tek koktej diskutimesh


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Divorci,jeni pro apo kunder? N
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 7 Jul 2012 - 21:01
Jam pro divorcit ne rastin qe cifti nuk kuptohet me....

Ska sens te rish i/e lidhur me nje njeri me te cilin vetem zihesh dhe ke kontradita...

Seshte mire as per femijet te shofin prindrit duke u zene....nje femie i ritur ne te tille ambient do te kete pasoja kurr te ritet..Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Mon 9 Jul 2012 - 13:42
jam pro


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Mon 9 Jul 2012 - 14:01
Une jam Pro, sepse ndryshe nuk do te ndodhnin rastet sikur ai i vrasjes se gruas ne sy te dashnores...


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Wed 18 Jul 2012 - 22:22
Jam pro Divorcit nese nje martes nuk shkon ska si te zgjidhet ndryshe sa do te mundohesh ta zgjidhesh po prap nje lloj do jet kshuqe ne kte menyr esht i nevojshem divorci per te shmnag dhe problemet me madhore....


Divorci,jeni pro apo kunder? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Divorci,jeni pro apo kunder? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Thu 19 Jul 2012 - 0:37
Kur nuk shkon ... Nuk shkon , kshtuqë më mirë do ishte divorci.


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Thu 19 Jul 2012 - 8:33
Essi shkruajti:Kur nuk shkon ... Nuk shkon , kshtuqë më mirë do ishte divorci.Plotesisht i pajtimit me ty Essi. Jeta me zor muk shtyhet


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Fri 19 Oct 2012 - 17:17
"Divorci,jeni pro apo kunder?"
me
"Divorci,jeni pro apo kunder?"
temat u bashkun


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Divorci,jeni pro apo kunder? N
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Fri 19 Oct 2012 - 18:36
Varet nga situata :po te kete nje arsye te forte ndarjeje atehere pro ne rast te kundert jo.........


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Fri 19 Oct 2012 - 18:37
pro


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Divorci,jeni pro apo kunder? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

prej Sat 20 Oct 2012 - 9:11
asht e veshtire ...por ne qoftese se ka ardh ora te bahet ma mire sa te ket telashe ma von ...jam pro


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Divorci,jeni pro apo kunder? N
Sponsored content

default Re: Divorci,jeni pro apo kunder?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi