Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Tue 29 May 2012 - 0:17
Pra pyetja eshte e thjeshte edhe normale te ndodh mes shkronjash ta njohesh dike me te fillosh te ndjesh dicka e teper per te!

Thjeshte e shkurte edhe sa me te sinqerte brenda mundesive rreth pyetjes:

Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??


Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb?? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Tue 29 May 2012 - 0:19
ne fb jo kurr
ne forum po dikur


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Tue 29 May 2012 - 0:20
ne forum dihet ajo me mua ,,apo jo reta grrrr


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb?? 5l3r52
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Tue 29 May 2012 - 0:21
Bledii shkruajti:ne forum dihet ajo me mua ,,apo jo reta grrrr
me ty kurr grrrr grrrr


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Tue 29 May 2012 - 0:23
Reta shkruajti:
Bledii shkruajti:ne forum dihet ajo me mua ,,apo jo reta grrrr
me ty kurr grrrr grrrr
po mbrem me the une vdes per ty grrrr


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb?? 5l3r52
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Tue 29 May 2012 - 0:25
Bledii shkruajti:
Reta shkruajti:
Bledii shkruajti:ne forum dihet ajo me mua ,,apo jo reta grrrr
me ty kurr grrrr grrrr
po mbrem me the une vdes per ty grrrr
un thash se ishe cmendur sot ti po gabohesha cenke cmendur qe dije ti grrrr grrrr


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
NoRaa
NoRaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 2133
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku me do qejfi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/04/2012

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Tue 29 May 2012 - 0:43
deri tash jo se skam hy naper forume e ne faco buk i kam veq ato qka i njof


E kom msu mo foren ja jep gishtin ta merr doren
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Tue 29 May 2012 - 20:13
jo...as te njera dhe as te tjetra...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb?? Image
Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Tue 4 Mar 2014 - 12:29
Jo .
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Sat 12 Apr 2014 - 0:24
Posi,nja pese a gjashte i kam marr per burra dhe lista rritet perdite!  kyyyy 


Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb?? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Sat 12 Apr 2014 - 0:32
Une me Annen po vec ne pranvere,kur nderrohet gjaku.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Sat 12 Apr 2014 - 0:38
Tironci shkruajti:Une me Annen po vec ne pranvere,kur nderrohet gjaku.

I sati je ne nr ti se kam humb rradhen...  grrrr 

 Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb?? 274283 


Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb?? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Sat 12 Apr 2014 - 0:42
AnGeLiC shkruajti:
Tironci shkruajti:Une me Annen po vec ne pranvere,kur nderrohet gjaku.

I sati je ne nr ti se kam humb rradhen...  grrrr 

 Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb?? 274283 
Pranvera ka hy ka ca dite.
Si thu fillojm dashurohemi serisht si cdo pranvere,ha ha ha
Rushiti
Rushiti
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 5
<b>Hobi</b> Hobi : kengetarë
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : malmo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2014

default dielli rushiti

prej Wed 3 Dec 2014 - 11:01
po shum her me ka ndodh te dashurohem ne fb por nuk me ka zgjatur shum ne profile te tjera jo nuk kam pas rast me provu
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

prej Thu 4 Dec 2014 - 22:45
Eshte normale the ndodh kjoSponsored content

default Re: Jeni dashuruar ndonjeher ne forum ose fb??

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi