Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Raportimet për UFO rriten ndjeshëm në Zelandën e Re Empty Raportimet për UFO rriten ndjeshëm në Zelandën e Re

Wed 30 May 2012 - 21:12
Raportimet për UFO rriten ndjeshëm në Zelandën e Re Raportimet-per-ufo-ne-zelanden-e-re-300x224Vezhguesit e UFO-ve kane raportuar nje numer rekord te ndeshjeve me UFO ne Islanden e Veriut dhe Zelanden e Re.

Hulumtuesit kane marre nje numer te larte raportesh gjate pese javeve te fundit, sipas Suzanne Hansen, drejtoreshe e rrjetit kerkimor te Ufocus New Zealand. Kam 30 (UFO/UAP) ne tryezen time kete moment nga Islanda e siperme e Veriut gjate dy javeve te shkuara, te cilat jane ende ne procesim. Eshte e pashembullt,” tha ajo.

Raportet ndryshojne nga nje person i cili ka qene deshmitar i nje uljeje te nje objekti misterioz, te nje person tjeter i cili ka pare disa drita te cuditshme mbi malin e qytetit te tij. “Une nuk kam pare kurre nje objekt te tille me pare, por me siguri qe nuk ishte nje pishtar apo nje automjet sepse ishte mbi kodra dhe jo ne horizont,” tha ai.

Ka patur nje numer shume te larte te raportimeve per UFO ne Zelanden e Re, tregojne ‘rojet’ e UFO-ve nga Ufocus.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi