Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“U dashurova me këtë prostitutë, por më shkatërroi” (FOTO) Empty “U dashurova me këtë prostitutë, por më shkatërroi” (FOTO)

Sat 9 Jun 2012 - 15:12
“U dashurova me këtë prostitutë, por më shkatërroi” (FOTO) 16133d1339214058-u-dashurova-me-kete-prostitute-por-me-shkaterroi-foto-prosti-1“U dashurova me këtë prostitutë, por më shkatërroi” (FOTO) 16134d1339214060-u-dashurova-me-kete-prostitute-por-me-shkaterroi-foto-prosti-2“U dashurova me këtë prostitutë, por më shkatërroi” (FOTO) 16135d1339214062-u-dashurova-me-kete-prostitute-por-me-shkaterroi-foto-prosti-3
Ai është i lënduar, i zhgënjyer. Për shkak se ai, 53 vjeç, kujtoi se ndjenjat e asaj, 24 vjeç, ishin të vërteta.

Është historia e një gjermani, që shkoi me një prostitutë në lagjen Leonhards në Shtutgart dhe u dashurua pas saj.

Inspektori i postës, Reinhard G. u njoh me prostitutën hungareze Ibolya L (Lori) para dy vitesh. Një vajzë e gëzuar me një trup shumë të mirë. E lajkatonte duke i thënë se vetëm me atë seksi i shijonte. Me të tjerët ishte thjesht punë.

Pak javë më vonë ajo u zhvendos në shtëpinë e gjermanit 1.66 metër të gjatë. Ai pastronte, gatuante dhe lante për të.

“Në mars më tha se kishte hepatit. Kishte nevojë të shkonte të kurohej në Hungari. Tha se kishte nevojë për para. Mora nga banka 45 mijë euro. Unë nënshkrova, ajo mori paratë,” tregon Reinhard G.

Pasi mori paratë, nuk ia hodhi më sytë. Tani ajo punon sërish në një bordello. Madje edhe nënës së Reinhard, Sofisë 84 vjeç, ajo i mori 1200 euro.

“Çdo muaj paguaj këstet nga 800 euro. Shto këtu pagesën që bëj për ish- gruan time filipinase. Pastaj qeraja. Kam falimentuar,” thotë Reinhard.

Kurse Lori shfajësohet kështu: “Reinhard ka udhëtuar në Hungari dhe aty ka shkuar me tre prostituta. Kjo më lëndoi shumë. Nuk duroja dot më”.
/g/tema/
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

“U dashurova me këtë prostitutë, por më shkatërroi” (FOTO) Empty Re: “U dashurova me këtë prostitutë, por më shkatërroi” (FOTO)

Sat 9 Jun 2012 - 16:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Epo e paske kerku vet.

Nuk ka lumturi me te madhe se Burri dhe Gruja me kan besnik
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi