Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Genta Ismajli del pa mbathje në publik. Një kopjace e keqe? (FOTO) Empty Genta Ismajli del pa mbathje në publik. Një kopjace e keqe? (FOTO)

Sat 9 Jun 2012 - 16:03
Genta Ismajli del pa mbathje në publik. Një kopjace e keqe? (FOTO) Genta-ismajli-pa-te-brendshme-noaJa dhe Genta doli pa brekë!. I hoqi sutjenat, i hoqi dhe mbathjet. Po tani?

Shumë njerëz teksa shohin fotot e Genta Ismajlit që ju gjeni dhe këtu, mendojnë? Po pse vallë kopjon?

E sigurisht, Genta këtë bëri, imitoi kolegen e saj po shqiptare të botës së shoubizit, Anxhela Martini, e cila dhe kjo më herët kishte imituar rëndshëm Belen Rodriguez që dikur e bëri në Sanremo.

Komentet e njerëzve dje dhe sot në Facebook? Nga më kritiket, nga më përçmueset.
Genta Ismajli del pa mbathje në publik. Një kopjace e keqe? (FOTO) Genta-ismajli-noa2-211x300Dalja pa mbathje

Këngëtarja është shfaqur tek spektakli Video Fest Muzikor 2012. Genta Ismajli ka qenë me një fustan të bardhë shumë të hapur, ndërsa poshtë tij, duket qartë që nuk ka pasur veshur të brendshme. Skena është e njëjtë me atë të disa kohëve më parë në Sanremo, nga Belen Rodriguez. Vetem se Gentes i mungon flutura, aty...Genta Ismajli del pa mbathje në publik. Një kopjace e keqe? (FOTO) Belen-rodriguez-noa-265x300
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi