Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 108
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

Zhgenjimi dhe urretja ne shoqeri !!! Empty Zhgenjimi dhe urretja ne shoqeri !!!

Fri 3 Sep 2010 - 22:45
Sa e ju kan zhgenjyer dhe urryer ne kete drejtim?Dhe sa keni zhgenjyer dhe urryer ju??
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zhgenjimi dhe urretja ne shoqeri !!! Empty Re: Zhgenjimi dhe urretja ne shoqeri !!!

Sat 4 Sep 2010 - 8:37
Jam zhgenjyer nga shume njerz, pikerishte nga ata qe nuk e prisja nje gje te till, zhgenjimi vjen vetem nga nje gje nga xhelozia , vet fakti i njerve qe te shofin te lumtur dhe te perparuar dhe ata nuk i kan keto mundesi qe te jen ne vendin ton, aty lind dhe urrejtja pa e menduar se deri dje ishte nje miqesi e pa pare apo te pakten keshtu e mendoja un , dhe shume here gabohemi ne zgjedhjen e shoqeris , se nje shoqeri e till kur ta vjedh besimin, ta vjedh miqesin, ta vjedh miresin ata, ato jan ne gjendje dhe te vrasin njerz, nese do ju jepte mundesia!
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 108
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

Zhgenjimi dhe urretja ne shoqeri !!! Empty Re: Zhgenjimi dhe urretja ne shoqeri !!!

Sun 5 Sep 2010 - 0:00
Une jam zhgenjyer teresiht prej nje shokut timin te cilin gjdoher e zavendesoja me vellaun,dhe motrushja ka te drejte kur thote,ndonjeher gabojn ne perzgjedhjen e shoqeris,sepse monstrumi hyn e del nga shpirti pa e verejte se po behemi te verbert.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zhgenjimi dhe urretja ne shoqeri !!! Empty Re: Zhgenjimi dhe urretja ne shoqeri !!!

Sun 1 Jul 2012 - 9:48
Princesha shkruajti:Jam zhgenjyer nga shume njerz, pikerishte nga ata qe nuk e prisja nje gje te till, zhgenjimi vjen vetem nga nje gje nga xhelozia , vet fakti i njerve qe te shofin te lumtur dhe te perparuar dhe ata nuk i kan keto mundesi qe te jen ne vendin ton, aty lind dhe urrejtja pa e menduar se deri dje ishte nje miqesi e pa pare apo te pakten keshtu e mendoja un , dhe shume here gabohemi ne zgjedhjen e shoqeris , se nje shoqeri e till kur ta vjedh besimin, ta vjedh miqesin, ta vjedh miresin ata, ato jan ne gjendje dhe te vrasin njerz, nese do ju jepte mundesia!

I qendroj akoma keti mendimi .. !!!
Sponsored content

Zhgenjimi dhe urretja ne shoqeri !!! Empty Re: Zhgenjimi dhe urretja ne shoqeri !!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi