Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

Rikthimi i Spice Girls  Empty Rikthimi i Spice Girls

Tue 26 Jun 2012 - 15:30
Rikthimi i Spice Girls  Spice-GirlsKanë kaluar katër vite nga bashkimi i tyre i fundit për turin e koncerteve që e quajtën Return Of The Spice Girls dhe të martën pesë vajzat e grupit Spice Girls u mblodhën në Londër për të bërë të ditur detajet e një muzikali që bazohet në repertorin e tyre të këngëve.

Victoria Beckham, Emma Bunton, Melanie Chisholm, Melanie Brown dhe Geri Halliwell janë ribashkuar për muzikalin me emër Viva Forever, i shkruar nga Jennifer Saunders.

Victoria Beckham ka qenë kundër këtij ribashkimi për shkak se do e shpërqëndronte nga karriera e saj si stiliste, por më në fund edhe ajo është bindur.Rikthimi i Spice Girls  Spice-GirlsMuajin e kaluar, bashkëshortja e David Beckham u shpreh në një intervistë: “Nuk mendoj se kam qenë e talentuar për muzikë. Ne të pesta kemi punuar shumë në atë kohë, por nuk mund të them që unë kam qenë e talentuar në këtë fushë.”Rikthimi i Spice Girls  Spice-Girls1tch
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi