Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ja si është sot Ruslana, fituesja Eurovision 2004! (Kujdes, mos pësoni shok!) Empty Ja si është sot Ruslana, fituesja Eurovision 2004! (Kujdes, mos pësoni shok!)

Tue 3 Jul 2012 - 14:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja si është sot Ruslana, fituesja Eurovision 2004! (Kujdes, mos pësoni shok!) Ruslana_1-300x219Edhe pse Eurovisioni ka kohë që ka mbaruar, ne do t’i rikthehemi përsëri. Jo, nuk do të flasim për Rona Nishliun që na nderoi këtë vit, por për fituesen e vitit 2004.

Ajo nuk është tjetër veç ukrainases së bukur Ruslana! Nëse nuk e mbani mend (gjë që nuk e besojmë), alb-observer.com po ju ofron edhe videon me këngën fituese…

Por si është sot Ruslana? Fotoja e mëposhtme do t’ju zhgënjejë… /alb-observer.com/
Ja si është sot Ruslana, fituesja Eurovision 2004! (Kujdes, mos pësoni shok!) Ruslana_11

Ja si është sot Ruslana, fituesja Eurovision 2004! (Kujdes, mos pësoni shok!) Ruslana_2
Arvi
Arvi
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 2626
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

Ja si është sot Ruslana, fituesja Eurovision 2004! (Kujdes, mos pësoni shok!) Empty Re: Ja si është sot Ruslana, fituesja Eurovision 2004! (Kujdes, mos pësoni shok!)

Tue 3 Jul 2012 - 14:34
hahah Qenka ber Ruslana tani Wild ...dhe madje shum e lashtuar...hahah
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Ja si është sot Ruslana, fituesja Eurovision 2004! (Kujdes, mos pësoni shok!) Empty Re: Ja si është sot Ruslana, fituesja Eurovision 2004! (Kujdes, mos pësoni shok!)

Tue 3 Jul 2012 - 16:15
e pamujtun te jet kjo ka nryshu krejt
Sponsored content

Ja si është sot Ruslana, fituesja Eurovision 2004! (Kujdes, mos pësoni shok!) Empty Re: Ja si është sot Ruslana, fituesja Eurovision 2004! (Kujdes, mos pësoni shok!)

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi