Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Ish-portieri i kombëtares spanjolle autogol, poston foton lakuriq të gruas në Twiter Empty Ish-portieri i kombëtares spanjolle autogol, poston foton lakuriq të gruas në Twiter

Mon 9 Jul 2012 - 20:46
Ish-portieri i kombëtares spanjolle autogol, poston foton lakuriq të gruas në Twiter Gruaja2-300x225Santiago Cañizares, dhe sot një nga komentatorët më të njohur në vend, ndoshta ka bërë autogol kur ka publikuar në faqen e tij në Twiter, një foto lakuriq të gruas së tij. Fotoja intime që tregonte bashkëshorten e tij duke u larë në dush, solli menjëherë shumë reagime në rrjetin social dhe brenda pak minutash emri i Cañizares u kthye në emrin më të kërkuar dhe më komentuar në Twitter.

I shtyrë ndoshta edhe nga e shoqja, ai e hoqi foton nga profili i tij, por tashmë ishte shumë vonë pasi fansat tashmë e kishin kopjuar font dhe e kishin shpërndarë në internet. E ndërsa është pyetur përse e bëri këtë gjë ai u përgjigj: “Nuk mund të kalosh gjithë jetën duke dhënë shpjegime. Miqtë e tu nuk kanë nevojë për këtë, armiqtë nuk të besojnë, ndërsa budallenjtë thjesht nuk kuptojnë”./alb-observer.com/
Ish-portieri i kombëtares spanjolle autogol, poston foton lakuriq të gruas në Twiter Gruaja11Ish-portieri i kombëtares spanjolle autogol, poston foton lakuriq të gruas në Twiter Santiago
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi