Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Dhe një tjetër objekt misterioz zbulohet pranë diellit (video)

prej Wed 11 Jul 2012 - 16:37
Dhe një tjetër objekt misterioz zbulohet pranë diellit (video) SOHOKohët e fundit, zbulimet që vijnë nga satelitët e NASA-s, që i përkasin diellit, po befasojnë gjithkënd.

Deri pak kohësh, citon alb-observer.com, misteri rreth objekteve të paidentifikuara rritet. UFO-t siç dhe quhen ndryshe, si dhe shumë objekte kozmikë shumë herë surprizojnë me lëvizjet e tyre dhe me pozicionet e ndryshme ku ato shfaqen shpeshherë, duke lënë me gojë hapur vetë shkencëtarët.

Kështu, më 8 korrik në orën 06:42 minuta, u diktua nga SOHO Satellite Lasco C3 një tjetër objekt i mistershëm pranë diellit. Objekti ka ngjashmëri të shkëlqyer me një anije hapësinore./alb-observer.com/

Ndiqni videon në vijim e cila bazon materialin e saj në sajtin zyrtar të NASA-s. Për të qenë më korrektë alb-observer.com, ju paraqet linkun në fjalë që dhe ju vetë mund ta faktoni këtë:

http://sohodata.nascom.nasa.gov/cgi-bin/data_queryVideo e objektit misterioz:


Dhe një tjetër objekt misterioz zbulohet pranë diellit (video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi