Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

 Donte vithe më të mëdha, paralizohet Empty Donte vithe më të mëdha, paralizohet

Wed 11 Jul 2012 - 21:28
 Donte vithe më të mëdha, paralizohet Donte_vithe_me_te_medha_parali-1-194x300Ninel 35-vjeçe gjithmonë ka dashur të duket e përkryer dhe nuk kishte ngurruar të përdor të gjitha metodat për të arritur qëllimin e saj. Dhe njëra prej metodave që e ka përdorur për t’u bërë e bukur, ishin injeksionet me silikon për rritjen e vitheve.

Aktorja dhe këngëtarja e njohur meksikane Ninel Conde, ka mbetur e paralizuar në shpinë, për shkak të injeksioneve për rritjen e vitheve. Ylli i serisë së njohur ‘Rebelde’, përveç talentit të saj, njihej shumë edhe për fomat e jashtëzakonshme të trupit.

Ninel 35-vjeçe gjithmonë ka dashur të duket e përkryer dhe nuk kishte ngurruar të përdor të gjitha metodat për të arritur qëllimin e saj. Dhe njëra prej metodave që e ka përdorur për t’u bërë e bukur, ishin injeksionet me silikon për rritjen e vitheve.

Kur para ca muajve mediet e kishin zbuluar sekretin e vitheve të saj të bujshme, Ninel kishte mohuar se po merrte injeksione për rritjen e vitheve. Dhe tani pikërisht për shkak të këtyre injeksioneve, edhe ka përfunduar në spital.

Siç shkruajnë mediet, pjesa e poshtme e kurrizit i është shtangur plotësisht dhe nuk mund të lëvizË, sepse mjeku që i ka dhënë injeksionin për rritjen e vitheve, me siguri se ia ka prekur nervin.

Përveç që po rriste prapanicën, Ninel disa herë ka qenë tek kirurgu plastik për të rritur edhe gjinjtë, përmirësuar hundën dhe buzët.B.vip
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

 Donte vithe më të mëdha, paralizohet Empty Re: Donte vithe më të mëdha, paralizohet

Wed 11 Jul 2012 - 21:30
i jepja te mijat se skam ku ti coj grrrr
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi